+48 518 853 481 info@ecorner.pl

 

OPINIE

zobacz co mówią o nas
zadowoleni klienci!
 

Poznaj opinie naszych klientów i dołącz do nich już dziś!

"

Bardzo polecam, syn przygotowywał się do egzaminu ósmoklasisty. Zdał bardzo dobrze. Świetny kontakt z Panią Sylwią, zawsze miała czas w razie pytań

"

Gorąco polecam zajęcia z ciepłą i cierpliwą Panią Sylwią. Moja córka jest bardzo zadowolona. Dodatkowym atutem są przejrzyste i korzystne warunki umowy.

"

Nareszcie w Strzeszynie jest szkoła językowa z prawdziwego zdarzenia! Przytulne i kolorowe wnętrza, gry planszowe i zabawy po angielsku, super przyjazna atmosfera, małe grupy idealne dla dzieciaków!

"

Wspaniała szkoła i nauczyciele. Syn zachwycony. Chętnie uczęszcza na zajęcia. Polecam z całego serca

"

Zawsze chciałam nauczyć się języka angielskiego. Chodziłam na zajęcia prywatne i w Empiku. Nie spełniały one jednak moich oczekiwań. Bardzo się cieszę się, że trafiłam do The English Corner. 

"

Uczęszczam na zajęcia indywidualne, które wysoko oceniam. Pani Sylwia jest do nich zawsze przygotowana i co dla mnie ważne robi notatki. Dzięki temu ćwiczymy materiał, z którym miałam problemy w trakcie rozmowy. Duży plus to możliwość porannych zajęć. Zaczynam dzień od angielskiego a później praca;) 

"

Córka lat 8 jest zachwycona. Chodzi z przyjemnością, robi duże postępy. Chętnie powtarza wszystko w domu i odrabia zadania domowe, a i nagrody naklejki też są super. Polecam!!!

"

Córka po roku uczęszczania poczyniła duże postępy w nauce. Z chęcią chodziła na zajęcia i wracała z nich bardzo zadowolona. To bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce.

"

Syn chętnie chodzi na zajęcia a ja słyszę postępy. Pani Sylwia ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła, sympatyczna (co dla mojego syna jest najważniejsze;)) i bardzo zaangażowana. Profesjonalna opinia wystaiona dziecku na koniec roku bardzo miło mnie zaskoczyła.
Poza tym świetna organizacja i elastyczność.
Szczerze polecam!

"

Lekcje z Panią Sylwią oraz innymi lektorami przebiegają w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia. Dogodna dla rodzica jest możliwość odbioru dziecka ze szkoły.

Wasze zdanie jest dla nasz bardzo cenne!
Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii o naszym studio na Google i portalach społecznościowych.
STUDIO EDUKACYJNE

EDU CORNER

 

Poznań Strzeszyn
Tel: +48 518 853 481
Email: info@ecorner.pl
facebook.com/ecornerpl

ZOSTAW SWÓJ NUMER - ODDZWONIMY!

.